ALRAKO KFPS Kampioenschap dressuur: finalisten finale bekend

Eebert DVN (Nane 492) met Demi van Nispen (Foto: Ingrid Truijens)

Ondanks dat de regen met bakken uit de hemel komt, zijn de deelnemers van de ALRAKO KFPS Kampioenschap vastbesloten om alles te geven wat ze in zich hebben. Na een spannende eerste proef vanochtend, zal om 14:00 de strijd om de finale losbarsten.

Starttijden finale klasse B:

14:00 – Esmeray IJbema en Isra P.E (Markus 491)

14:07 – Wybrig de Boer en Dina fan d’ald Loop (Jehannes 484)

14:14 – Rianne Plantinga en Ietsje vd Attesweg (Alwin 469)

14:21 – Nele Vanderlocht en Hanneke van de Spekebeemd (Eise 489)

Starttijden finale klasse L1:

14:30 – Manon Veenstra en Dreamgirl fan Stal Shakira (Hessel 480)

14:37 – Lisette Westerbeek en Henke van Stal Berkmeer (Nane 492)

14:44 – Ingrid van Es en Herke H (Jouwe 485)

14:51 – Janna Kes en Stal Okkema’s Hidde (Omer 493)

14:58 – Shannon van Manen en Graaf (Meinte 490)

15:05 – Demi van Nispen en Eebert DVN (Nane 429)

Starttijden finale klasse L2:

14:00 – Thea Dijkstra en Harm fan de Koldenhool (Michiel 442)

14:07 – Tess Dedden en Evelyn P (Nane 492)

14:14 – Isabelle Vroomans en Hummer (Elias 494)

14:21 – Nicole Brummel en Zavannah Stella Fan Aurum (Norbert 444)

Starttijden finale klasse M1:

14:30 – Thea Dijkstra en Doris van Autofarm (Michiel 442)

14:37 – Laura Roling en Floris van de Terpen (Hessel 480)

14:44 – Susan Wind en Diesel Galloper (Omer 493)

Starttijden finale klasse M2:

14:51 – Isabelle Vroomans en Brechtje fan de Demro Stables (Jorn 430)

14:58 – Judith Pietersen en Davinchi BP (Norbert 444)

15:05 – Harmina Holwerda en Dedmer fan de Greidpleats (Nane 429)

Starttijden finale klasse Z1:

15:35 – Esther Posthumus en Coco WE (Hessel 480)

15:43 – Debby de Graaf en Zerafine Black stables (Bartele 472)

15:50 – Chaline Hensen en Bieke (Alwin 469)

Starttijden finale klasse Z2:

16:10 – Jan Ditewig en William Black Stables (Bartele 472)

16:18 – Demi van Nuys en Rob van de Demro Stables (Tsjalle 454)

16:26 – Chaline Hensen en Gerben 479 (Doaitsen 420)

Starttijden finale klasse ZZ-licht:

16:35 – Joyce Paijmans-Wessels en Harko K (Sake 449)

16:43 – Anke Kuppens en Rinske S (Teeuwis 389)

16:51 – Wendy Okkema en Stal Okkema’s Willem (Michiel 442)

Bron: Phryso

 

 

 

 

 

Vorig artikelDe Centrale Keuring: een dag later…. (met foto-video)
Volgend artikelALRAKO KFPS dressuurkampioenschap: goede resultaten na een spannende wedstrijddag