De herkeuring op dinsdag 30 augustus leverde voor zeven paarden een verbetering van hun keuringsresultaat op.
Enter Silke en Stermerrie Iris naar de CK
In Wergea kregen twee merries alsnog een uitnodiging voor de Centrale Keuring. De royaal ontwikkelde enter Silke van de Gonda (Tymen 503 x Aarnold 471) waardeerde zich op van een tweede naar een eerste premie. Ook de vierjarige Stermerrie Iris van Stal Chardon Ster (Jurre 495 x Dries 421) verdiende een ticket voor de Centrale Keuring.
Drie maal Ster tweede premie
Voor Jinte H (Wimer 461 x Dries 421) was de komst naar Wergea lonend. De driejarige merrie kwam als stamboekmerrie zonder premie en ging met een Ster tweede premie naar huis. Twee driejarigen gingen van een derde naar een Ster tweede premie. Dat waren de rassige Lonneke van stal ruimzicht Ster (Bartele 472 x Maurus 441) en voor Lobke H Ster (Tiede 501 x Bartele 472).
Alsnog opname
De driejarige Kim (Jouwe 485 x Lolke 371) en Joséphine van de Mariahoeve (Markus 491 x Epke 474) werden alsnog opgenomen in het stamboek.