Silke (Norbert 444), Its (Hessel 480) en Veere (Wybren 464) noordelijke menkampioenen

Silke Bernou fan 'e Ies (Norbert 444) werd kampioen én reserverkampioen op het noordelijk menkampioenschap

De noordelijke menkampioenschappen op zaterdag 11 juni in Sonnega zorgde voor een mooi zwart podium. Aaltje Dijkstra won met Silke Bernou fan ‘e Ies Sport (Norbert 444) de L, Udo de Haan haalde het kampioenschap in de M binnen met Its fan de Kressers Ster (Hessel 480) en Elzelien Renssen won in de klasse Z met Veere fan Wylgster Pragt Ster Sport AAA (Wybren 464).

Sterke prestatie Silke

Voor Silke bleef het niet bij het kampioenschap in de L. Met Koerina Dijkstra haalde de negenjarige Sportmerrie ook het reservekampioenschap in de Klasse ZZ.

Reservekampioenschap voor Claus en Blomke

Nog meer reservekampioenschappen waren er voor Gerda Grijpstra met Claus fan ‘Panhuys’ (Jasper 366). In de klasse M is Angela Hoekman weer helemaal op stoom. Met Blomke fan Nylânzate Ster (Jisse 433) haalde ze het reservekampioenschap binnen.

Op naar het NK in Ermelo!

Vorig artikel15 sterren op locatiekeuring Stal Chardon; Jeltsjen Wilora (Jurre 495) een eerste premie
Volgend artikelAlrako KFPS selectiewedstrijd Bavel